Norge
Hjem   Dame   Undertøy   BH   Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407
FILA | 

Dame

Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407

127KR  94KR-26%

Modell: NO-39407

  • STØRRELSE
  • 70B
  • 75A
  • 75B
  • 75C
  • 80A
  • 80B
  • 80C
Tabell Over Dimensjoner
Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407

Tabell Over Dimensjoner×

Men's Jacket
Size SMLXL
Height 168173178180~
Shoulder Width 46485052
Chest 108113118125
Arm Length 63646566
Waist 102107112119
Hem Circumference 106111116123
Men's Tops
Size SMLXL
Height 168173178180~
Shoulder Width 43454749
Chest 99104109116
Waist 9499104111
Sleeve Length 62636465
Arm Length 19.520.521.522.5
Hem Circumference 98103108115
Men's Bottoms
Size XS(32.5)S(33)M(34)L(35.5)XL(37)
Waist 8587899397
Hips 101103105109113
Thigh 6263646668
Front Waist Length 24.52525.526.527.5
Leg Length 107107.5108109110
Hem Width 20.520.821.121.722.3
Men's Panties
Size 90(XS)95(S)100(M)105(L)110(XL)
Hips 87-9491-9995-104101-109106-114
Waist 68-8078-8886-9694-104102-112
Men's Footwear
USA 77.588.599.510 10.51111.51213
UK 66.577.588.59 9.51010.51112
EU 39.5404141.54242.543 4444.5454647
Women's Jacket
Size SMLXL
Height 155-158158-162160-165170~
Shoulder Width 3738.239.440.9
Chest 3738.239.440.9
Arm Length 60616263
Waist 60616263
Hem Circumference 9499104111
Women's Tops
Size SMLXL
Height 155-158158-162160-165170~
Shoulder Width 3435.236.437.9
Chest 848994101
Waist 74798491
Sleeve Length 60616263
Arm Length 16171819
Hem Circumference 869196103
Women's Bottoms
Size XS(25.5)S(26.5)M(27.5)L(28.5)XL(30)
Waist 7174778083
Hips 8588919497
Thigh 26.32727.728.429.1
Front Waist Length 22.62323.423.824.2
Leg Length 97.59898.59999.5
Hem Width 16.51717.51818.5
Women's Panties
Size 85(XS)90(S)95(M)100(L)
Hips 81-8986-9491-9996-105
Women's Bra
Size 70B75A75B75C80A80B80C
Chest 82.58587.5909092.595
Women's Footwear
USA 66.577.588.599.510 10.511
UK 3.544.555.566.577.5 88.5
UK 36.537.53838.53939.5404141.5 4242.5
Kid's Apparel
Age 3-45-910-1212-1416~
Size XSSMLXL
Height 94-114115-135136-148149-155156-167
Chest 5265737780
Waist 4955646770
Kid's Footwear
USA 111213123456
UK 1011121312345
EU 2829.5313233.5353637.538.5
Frakt og Returer
Fri Frakt Over KR 1599
Standardleveringer Ankommer Innen 5–15 Dager, Og Vi Leverer 5 Dager I Uken.
Du Kan Returnere Bestillingen Din, Uansett Grunn Og Helt Kostnadsfritt, Innen 30 Dager.



Kundevurdering


Produktinformasjon


It Is A Very Warm Product When It Goes Outdoors In Winter
It Is A Product That Can Be Waterproofed By Using 2layer Material.
With A Casual Feeling, It Is Good To Coordinate
It Is Good Product As A Coordinating Item When Going Out.
  • Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407
  • Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407
  • Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407
  • Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407
  • Fila Sparkling BH Dame Grå | NO-39407
  •   |  Norge  | Copyright © 2020 www.filanorway.com. Powered by Fila Norge Tilbud